Jak na to?

na webu Benefice pro LECCOS

10. ročník Benefice pro LECCOS 2021  začíná v úterý 7. 12. 2021 v 15.00 hod.

Aukce končí v sobotu 11. 12. ve 22.00 hod.

Nezapomeňte, že kompletní výtěžek podpoří činnost neziskové organizace LECCOS, z. s., a to její sociální služby pro rodiny s dětmi a děti a mládež.

 

Je to velmi jednoduché, stačí se ZAREGISTROVAT na našich stránkách.

Případně nás kontaktujte na tel. +420 728 067 496  a rádi Vám se vším pomůžeme.

Poté již stačí jen u položky, kterou si přejete dražit, do pole PŘIHODIT minimální limit či zadat Vaši konkrétní cenovou nabídku a potvrdit (princip klasické anglické aukce). Je také možné nastavit Vámi nejvýše akceptovatelnou nabídku a potvrdit limit. Systém automaticky tento limit zaznamená a pokud nikdo nenabídne vyšší nabídku, než jste zadali do limitu, je předmět po skončení aukce Váš za cenu vydraženou v aukci.

U každé položky v podrobném popisu uvádíme jméno či název dárce. Může to být jednotlivec či firma. 

Aukční položky jsme získali jako dar. Vyvolávcí cena aukčních položek je vždy výrazně nižší, než jejich skutečná hodnota. 

U položky najdete informaci o tom, kolik času zbývá do ukončení aukce. Pokud nějaký zájemce již přihodil, objeví se u předmětu aukce nápis "DRAŽÍ SE".

V případě, že dojde k přihození v posledních pěti minutách před plánovaným koncem aukce, automaticky se čas do konce aukce prodlouží o pět minut. A to i opakovaně při každém dalším příhozu. To umožnuje všem zájemcům v klidu zvážit své nabídky.

Prosíme berte na vědomí, že nastavení limitu a přihození v aukci jsou závazné právní úkony, které v případě výhry zakládají Vaše právo, ale i povinnost Vámi vydraženou položku zaplatit a následně převzít.

Vážíme si velmi všech slušných účastníků aukce a chceme zachovat jejich jistotu, že naše benefice je vedena seriózním a transparentním způsobem. 


PLATBA A PŘEVZETÍ

Pokud jste získali položku v naší aukci, gratulujeme a děkujeme.

Po ukončení aukce obdržíte e-mail s informacemi k platbě (platba předem na bankovní účet). Vaše platba bude podložena darovací smlouvou.

Po úhradě si vydraženou položku můžete vyzvednout po domluvě s námi na adrese spolku:
LECCOS, z. s., Nám. Arnošta z Pardubic 31, 282 01 Český Brod.

Vydraženou položku můžeme zaslat také poštou, ve výjimečných případech dovézt v reginou Českobrodsko, Kolínsko, Praha.  

Vydražené předměty je nutné zaplatit nejpozději do 3 dnů od ukončení aukce, tedy 14. 12. 2021.