Jak na to?

na webu Benefice pro LECCOS - e-aukce 2020

Chcete se zapojit do charitativní aukce Benefice pro LECCOS a získat některou z našich zajímavých položek?

Nezapomeňte, že kompletní výtěžek podpoří činnost neziskové organizace LECCOS, z. s., a to její sociální služby pro rodiny s dětmi a děti a mládež.

 

Je to velmi jednoduché, stačí se ZAREGISTROVAT na našich stránkách.

Případně nás kontaktujte na tel. +420 728 067 496  a rádi Vám se vším pomůžeme.

Poté již stačí jen u položky, kterou si přejete dražit, do pole PŘIHODIT minimální limit či zadat Vaši konkrétní cenovou nabídku a potvrdit (princip klasické anglické aukce). Je také možné nastavit Vámi nejvýše akceptovatelnou nabídku a potvrdit limit. Systém automaticky tento limit zaznamená a pokud nikdo nenabídne vyšší nabídku, než jste zadali do limitu, je předmět po skončení aukce Váš za cenu vydraženou v aukci.

U každé položky v podrobném popisu uvádíme jméno či název dárce. Může to být jednotlivec či firma. 

Aukční položky jsme získali jako dar. Všechny položky dražíme od poloviny jejich skutečné hodnoty.

U položky najdete informaci o tom, kolik času zbývá do ukončení aukce. Pokud nějaký zájemce již přihodil, objeví se u předmětu aukce nápis "DRAŽÍ SE".

V případě, že dojde k přihození v posledních pěti minutách před plánovaným koncem aukce, automaticky se čas do konce aukce prodlouží o pět minut. A to i opakovaně při každém dalším příhozu. To umožnuje všem zájemcům v klidu zvážit své nabídky.

Prosíme berte na vědomí, že nastavení limitu a přihození v aukci jsou závazné právní úkony, které v případě výhry zakládají Vaše právo, ale i povinnost Vámi vydraženou položku zaplatit a následně převzít.

Vážíme si velmi všech slušných účastníků aukce a chceme zachovat jejich jistotu, že naše benefice je vedena seriózním a transparentním způsobem. 


PLATBA A PŘEVZETÍ

Pokud jste získali položku v naší aukci, gratulujeme a děkujeme.

Po ukončení aukce obdržíte e-mail s informacemi k platbě (platba předem na bankovní účet). Vaše platba bude podložena darovací smlouvou.

Po úhradě si vydraženou položku můžete vyzvednout po domluvě s námi na adrese spolku.

Vydraženou položku můžeme zaslat také poštou, ve výjimečných případech dovézt v reginou Českobrodsko, Kolínsko, Praha.  

Vydražené předměty je nutné zaplatit nejpozději do  4 dnů od ukončení aukce. 

Přejeme vám krásný Advent a klidné Vánoce.